Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Friedemann Hahn.
Mooie ets van deze internationaal zeer bekende Duitse kunstenaar. Dit werk wordt wereldwijd zeer gezocht.
Titel: Das lange Wandern
Techniek: Ets op mooi handgeschept papier.
Oplage: 40/40
Signatuur: Handgesigneerd met potlood.
Afmetingen blad: 49 x 39 cm.
Afmetingen beeld: 21 x 18 cm.
Jaar: 1989.
Conditie: In prima staat.
Verzendkosten Post.n; met Track en Trace € 12,50 Euro. (NL). Naar België: € 20,-.
Uitsluitend verzending.
ZZZW
Ort des Objekts | Voorschoten, Niederlande |
Startzeit | 16-3-2018 um 10:40 |
Endzeit | 26-3-2018 um 19:40 |