Marianne Haselhoff - Ohne Titel
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Schilder : Frits Schiller 1886 - 1971
Titel/Voorstelling : " stilleven "
Datering : 1910
Medium / Techniek : potlood op papier
Maten : 48 x 64 cm (papier)
Gesigneerd : rechtsonder
Conditie : goed / buitenzijde papier stukjes uit en besch.
Ort des Objekts | Amsterdam, Niederlande |
Startzeit | 17-3-2017 um 15:21 |
Endzeit | 31-3-2017 um 23:21 |