Bernadette Leijdekkers - Fortschrittliches Denken
Erwin van Krey - Erschrockenes Mädchen
Rob Morren - Linoldruck, Das Jesuskind - Gerahmt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Houtsnede van de Japanse kunstenaar Fumio Fujita uit 1964. Nummer: 4/50. Het werk is zowel onderaan in het witte gedeelte als onderaan in het groene gedeelte, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. Afmetingen blad: H41 x b29,5 cm. Afmetingen voorstelling: H39 x b26,5cm. De kleuren zijn in het echt iets donkerder. Conditie: in goede staat. De witte randen zijn iets vergeeld. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
ZZIM
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |
Startzeit | 17-4-2018 um 22:24 |
Endzeit | 27-4-2018 um 21:24 |