Jos But - sonniges Zeeland in den 1930er Jahren – Ölgemälde
Ruloff S.A. Manuputty - Siebdruck
Grietje Nagel-Medema - Elim, Schiermonnikoog,
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Litho van Gaston Bogaert. Titel: "La terre". Nummer: 59/100. Het werk is, met potlood, rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. Afmetingen blad (incl passepartout): h54x b76 cm. Afmetingen voorstelling: H46.5 x b69 cm. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden meegeleverd.
Conditie: in goede staat. Het werk heeft ingelijst gezeten en is verkleurd binnen de randen van het oude passepartout, goed ingelijst met nieuw passepartout valt dit niet meer op. OP de achterzijde zitten wat plakresten van een vorige inlijsting.
ZZBEL
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |
Startzeit | 7-3-2018 um 14:23 |
Endzeit | 19-3-2018 um 20:23 |