Hendrikus Roodenburg - Auf dem Deich, Hindeloopen – Kleurets
Jan de Bruin - Siebdruck - Schutting Klappstuhl Tulips Chocodips
Jacob Boudewijn Volkers - Weiden entlang der Ardèche
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Zeer mooi werk van deze Belgische kunstenaar. Litho op Rives papier, met potlood gesigneerd, getiteld en genummerd (83/140). Complementerend ingekaderd, achter glas. Litho in zeer goede conditie, lijst wat lichte beschadigingen.
Afmetingen: 87cm x 70cm (incl. lijst), 66cm x 50cm (beeld)
Bij aankoop moet het werk liefst opgehaald worden in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.
Bezorgen met Swift Koeriers is eventueel mogelijk in overleg.
ZZBEL
Ort des Objekts | Diemen, Niederlande |
Startzeit | 5-3-2018 um 12:15 |
Endzeit | 19-3-2018 um 19:25 |