Marianne Haselhoff - Ohne Titel
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1977 |
Technik | Holz / Linolschnitt |
Stil | Abstrakt |
Thema | Abstrakt |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 48 x 38 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 6 exemplaren |
Ophalen met oorspronkelijke passe partout, verzenden zonder in koker.
Desgewenst kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.
Zustand | |||
Zustand | Sehr gut | ||
Sendung | |||
Senden | Paketpost | ||
Ort des Objekts | Gorinchem, Niederlande |
Startzeit | 18-10-2021 um 14:07 |
Endzeit | 31-10-2021 um 20:31 |