Imanol Marrodán - Rot langsam f15
Germ de Jong - 3 Kataloge, von 1986, 1989 und 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50.000 Lichtpunkte
Jahr | 1980 |
Technik | Gemischte Technik |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 47.9 x 63.5 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Zustand | |||
Zustand | Gut | ||
in de marges papierschade door tapeverwijdering. in de rechtermarge is dit vlak tegen het beeld aan en rechtsboven een hoekje van het beeld weg hierdoor, zie foto's | |||
Sendung | |||
Senden | Paketpost | ||
Preis | Bis zu 5 kg.
Ort des Objekts | Voorthuizen, Niederlande |
Startzeit | 9-8-2019 um 9:14 |
Endzeit | 23-8-2019 um 19:38 |