Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Aquarel van Gene Eggen. Het betreft het ontwerp voor het St. Ursula beeld. Jaar: 1960 (juni). Afmetingen aquarel: H33 x b25 cm. Afmetingen totale blad: H 33 x b 50 cm. Het werk is op de achterzijde gesigneerd. De authenciteit van dit werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat kan, op aanvraag, worden meegeleverd.
Conditie: in goede staat.
ZZAL
Ort des Objekts | Naaldwijk, Niederlande |
Startzeit | 10-7-2017 um 16:38 |
Endzeit | 24-7-2017 um 20:38 |