Hub Boesten - Torrenierie-Landschaft
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Prachtige houtsnede op dun geschept papier van Gène Eggen uit 1976 in perfecte staat. Genummerd 12/30 ex. en gedateerd en gesigneerd in potlood. Ook monogram in het blok. Afm. blad 24,3x31,5, beeld 21,2x21,2 cm.
verzending tussen twee platen, 4,50, aangetekend 9,15
Ort des Objekts | Voorthuizen, Niederlande |
Startzeit | 27-12-2017 um 16:21 |
Endzeit | 11-1-2018 um 15:21 |