Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Houtsnede van Gene Eggen naar aanleiding van een tentoonstelling in Galerie Wijngaard. in 1971. Afmetingen: H 27,3 x b21,5 cm. Tekst: Met dank voor uw belangstelling op mijn tentoonstelling in Galery: Wijngaard. Met potlood gesigneerd en gedateerd.
De authenciteit van dit werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat kan, op aanvraag, worden meegeleverd.
Conditie: in goede staat. Linksboven zit een klein kreukeltje op de rand (zie foto5).
ZZAL
Ort des Objekts | Naaldwijk, Niederlande |
Startzeit | 10-7-2017 um 17:06 |
Endzeit | 24-7-2017 um 20:06 |