Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Houtsnede van Gene Eggen. Titel: Vissers. Jaar: 1960. Afmetingen blad houtsnede: H33,5 x b26 cm. Afmetingen voorstelling: H 29 x b21 cm. Het werk is linksonder , met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenciteit van dit werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat kan, op aanvraag, worden meegeleverd.
Conditie: in goede staat.
ZZAL
Ort des Objekts | Naaldwijk, Niederlande |
Startzeit | 10-7-2017 um 16:48 |
Endzeit | 24-7-2017 um 19:48 |