Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Jahr | 1969 |
Technik | Ölgemälde |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 55 x 38 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 70 x 50 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Gène Eggen, vrouwelijke figuur, unica
Specificaties:
Kunstenaar:Gene Eggen
Afmeting:Beeldformaat 38x55
Maat lijst:50x70
Handgesigneerd:Ja, rechtsonder
Lijst:Mooie zwarte lijst met zwarte passepartout
Datum:1969
Techniek:Olieverf op papier
Muzen vormen een belangrijk kapittel in het leven van Gene Eggen. ”Om het contact met het normale leven te kunnen behouden, heb ik het vrouwelijke steeds gezocht en vaak gevonden".
GEEN VERZENDING NAAR NIET-EU LANDEN
Zustand | |||
Zustand | Sehr gut | ||
Sendung | |||
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Obbicht, Niederlande | ||
Senden | Paketpost | ||
Preis | Bis zu 10 kg.
Ort des Objekts | Obbicht, Niederlande |
Startzeit | 6-2-2019 um 13:22 |
Endzeit | 13-2-2019 um 22:26 |