Helmut Newton - "Saddle I, Paris" 1976
Johannes Itten - 3 Bücher, darunter das Frühwerk
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Deze in uitstekende conditie verkerende kleurlithografie van Georges Chemeche is met potlood gesigneerd en heeft het oplagenummer
82/260. Beeldformaat 49 x 68.5 cm op een blad van 55 x 73.5 cm. Dit werk wordt uiteraard vlak verzonden. Kosten 10 euro.
Ort des Objekts | Roermond, Niederlande |
Startzeit | 18-3-2017 um 16:58 |
Endzeit | 25-3-2017 um 13:58 |