Hub Boesten - Torrenierie-Landschaft
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
GEORGE BRAQUE
VOGEL
LITHO IN DE MAAT 25 X 35 CM
gesigneerd in de plaat
FRAAI GEKADERD IN DE MAAT 45 X 55 CM
HERKOMST ; GALLERY NEW YORK - MET CERTIFICAAT - ZIE FOTO
ZEER GOEDE STAAT
Startzeit | 3-9-2015 um 20:22 |
Endzeit | 13-9-2015 um 20:22 |