Marcel van Hoef - Die bekannte Welt
Herman van Swanevelt - Drei Radierungen mit geringfügigen Mängeln
Willem G.F. Jansen - Frau auf unbefestigter Straße
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Ets van Ger Boosten uit 1982. Nummer: 4/30. Midden onder gesigneerd, met potlood, door de kunstenaar. Afmetingen voorstelling: H10 x b9,5 cm.
Conditie: in goede staat.
Startzeit | 9-10-2016 um 21:57 |
Endzeit | 16-10-2016 um 21:57 |