Poen de Wijs - Und Marian Nieuwpoort Litho
Anton Heyboer - Mischtechnik auf Leinwand – Urmutter – Werk aus den Achtzigern – Handsigniert!!!
Alfonso Moreno - Salvador Dali in seinem Atelier in New York
Norman David Perryman - Musik und Tanz - Aquarell
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Grote ets van Ger Boosten uit 1973 (3/5/1973). Opdracht: voor Herman Berserik. Proefdruk: 5e druk. Gesigneerd, met potlood, linksonder door de kunstenaar en aan de linkerzijkant in de druk met datum. Afmetingen voorstelling: H24 x b31 cm.
Conditie: De ets is in goede staat. Op het witte blad om de ets heen zitten oxidatievlekjes (foxing).
ZZZW
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |
Startzeit | 5-1-2018 um 23:50 |
Endzeit | 12-1-2018 um 21:50 |