Judith Braun - Skulptur „Wind in den Segeln“ selten
Ronald Tolman - DER KÖNIG HAT SPASS
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1988 |
Technik | Litho |
Träger | Geschöpftes Papier - Büttenpapier |
Stil | Modern |
Thema | Abstrakt |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 50 x 66 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 150 |
Karakteristieke compositie van Ger Lataster, een werk dat hier volgens mij nog nooit is aangeboden. Litho op Rives papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (‘88) en genummerd (4/150). In zeer goede conditie.
Afmetingen: 66cm x 50cm
Zustand | |||||||||
Zustand | Sehr gut | ||||||||
Sendung | |||||||||
Senden | Paketpost | ||||||||
Preis | Bis zu 5 kg.
Ort des Objekts | Diemen, Niederlande |
Startzeit | 20-12-2020 um 14:48 |
Endzeit | 13-8-2021 um 22:00 |