Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Ets/aquatint van Ger Lataster uit 1990. Nummer: 7/30. Afmetingen blad: H47 x b39. Afmetingen voorstelling: H24,5 x b21. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd en gedateerd door de kunstenaar. Conditie: in goede staat.De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegeleverd.
ZZAL
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |
Startzeit | 12-1-2018 um 13:38 |
Endzeit | 22-1-2018 um 20:43 |