Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Litho van Ger lataster uit 1988. Nummer: 66/300. Het werk is rechtsonder, met potlood, door de kunstenaar gesigneerd. Afmetingen werk: h65 x b50,5 cm.De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegeleverd.
Conditie: in goede staat.
ZZAL
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |
Startzeit | 12-1-2018 um 13:43 |
Endzeit | 22-1-2018 um 19:43 |