Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Dit kunnen zo maar de meeste vooruitziende naakten van Ger Lataster zijn. Aquatint ets op papier, met potlood gesigneerd en gedateerd, een Épreuve d’Artist exemplaar. In mint conditie.
Afmetingen: 65cm x 51cm (blad), 22cm x 20cm (beeld)
ZZAL
Ort des Objekts | Diemen, Niederlande |
Startzeit | 9-1-2018 um 12:13 |
Endzeit | 22-1-2018 um 20:13 |