Volker Ritters - Bauernhof – Radierung, gerahmt
Govert de Roos - Herman Brood & Nina Hagen
Ko Cossaar - Porträt einer sitzenden blonden Dame – Aquarell, gerahmt
Volker Ritters - Beschädigter Bauernhof - Radierung, gerahmt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1977 |
Technik | Siebdruck |
Stil | Modern |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 43 x 53 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 148/150 |
Zustand | |||
Zustand | Gut | ||
De voorstelling is in zeer goede staat. Op de witte rand zitten wat kreukeltjes aan de bovenzijde. Deze vallen bij inlijsting onder de passe-partout. | |||
Sendung | |||
Senden | Paketpost | ||
Preis | > 10 kg oder mehr als 1,00 x 0,50 Meter
Ort des Objekts | 'S-GRAVENZANDE, Niederlande |
Startzeit | 16-7-2020 um 11:16 |
Endzeit | 23-7-2020 um 20:22 |