Marianne Haselhoff - Ohne Titel
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Kunstenaar: Gerard Ettema
titel: Bloemen in kan
formaat: 50x65 cm, incl passepartout. Het werk is niet ingelijst.
techniek: aquarel
Het werk is in goede staat. Het werk is gesigneerd.
Dit werk kan worden afgehaald (zonder verdere kosten)
Verzendkosten op aanvraag. Gebruik de button 'Vraag de verkoper'
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: 's-hertogenbosch, Niederlande |
Ort des Objekts | 's-Hertogenbosch, Niederlande |
Startzeit | 27-3-2017 um 17:42 |
Endzeit | 3-4-2017 um 17:42 |