Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Technik | Füller (Tinte) |
Träger | Karton |
Stil | Expressionistisch |
Thema | Figuren |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 9.8 x 9.8 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Originele pentekening van Gerard Fieret op een bierviltje van "Brand Bier".
Dit werk is op de voorzijde gesigneerd.
Formaat: diameter 9,8 cm
Dit bierviltje is afkomstig uit een grote privé collectie bierviltjes en overige originele werken die Gerard Fieret gedurende lange tijd persoonlijk heeft gemaakt voor Hetty.
De authenticiteit van het aangeboden werk wordt voor 100% gegarandeerd.
Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in Oss of het kan goed verpakt en op verzoek aangetekend verzonden worden op kosten van de koper.
Zustand | |||||||||||
Zustand | Gut | ||||||||||
Het werk verkeerd in goede en volledig originele conditie. Het viltje kan enkele tekenen van ouderdom vertonen. | |||||||||||
Sendung | |||||||||||
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Oss, Niederlande | ||||||||||
Senden | Paketpost | ||||||||||
Startzeit | 28-10-2021 um 21:33 |
Endzeit | 4-11-2021 um 19:24 |
Ort des Objekts | Oss, Niederlande |