Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Houtsnede door Gerard Gaudaen.
Voorstelling van twee schildpadden.
Losbladig onder passepartout, beeldmaat 25x35, bladmaat 31x49
Gesigneerd in potlood r.o. 'Gaudaen G'
Getiteld in potlood l.o. 'Schildpadden'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Startzeit | 26-4-2016 um 10:39 |
Endzeit | 10-5-2016 um 15:39 |