Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Technik | Holz / Linolschnitt |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 52 x 37 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 71.5 x 55.5 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Gerard Gaudaen (Sint-Niklaas 9 januari 1927– 26 juni 2003) :
Figuratief graficus en virtuoos lino- en houtsnijder van literair geïnspireerde composities, havengezichten, naakten, figuren en dieren. Opleiding aan de Academies van Sint-Niklaas en Gent (Victor Stuyvaert) en het NHISKA (Mark Severin en Jan Vaerten). Prijs baron de Brouwer (1955 en 1958), Nationale Bank voor ex-libris (1956 – 57), Koninklijke Academie (1961), Europaprijs voor ex- libris Olomoue (Tsjechoslowakije, 1966), Beurs E. Baie (1967), Gouden Penning van de Vlaamse Raad (1994). Tekenleraar aan het Atheneum van Sint-Niklaas en leraar houtsnede aan de Academie van Gent (1963 – 70). Leraar en directeur (1971 – 91) aan de Academie van Antwerpen. Zijn grafisch oeuvre, hoofdzakelijk zwart-wit, getuigt van een virtuoos vakmanschap.
Zustand | |||||||
Zustand | Gut | ||||||
Goed | |||||||
Sendung | |||||||
Senden | Paketpost | ||||||
Preis | Bis zu 10 kg.
Ort des Objekts | Alkmaar, Niederlande |
Startzeit | 27-1-2021 um 23:13 |
Endzeit | 3-2-2021 um 21:36 |