Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Prachtige en zeer sterke abstracte compositie waarin abstract expressionisme en het vrije van dripping painting doorklinkt. tekening is onder passe partout en wordt incllusief het passe partout geleverd en plat verzonden.
Kunstenaar : Gerard Leonard van den Eerenbeemt
titel : Compositie
techniek : tekeningn in o.a. oost indische inkt
jaar : 1963
gesigneerd : gerard Leonard '63
formaat : ca. 45 x 42 cm.
Conditie: mint-/ nm+++++
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Leidschendam, Niederlande |
Startzeit | 26-8-2019 um 14:59 |
Endzeit | 3-9-2019 um 21:47 |
Ort des Objekts | Leidschendam, Niederlande |