Jos But - sonniges Zeeland in den 1930er Jahren – Ölgemälde
Ruloff S.A. Manuputty - Siebdruck
Grietje Nagel-Medema - Elim, Schiermonnikoog,
GERARD VAN ECK 1901 - overl parijs 1974
ABSTRACT BOMEN
OLIEVERF OP LINNEN IN DE MAAT 60 X 73 CM
GESIGNEERD LINKS ONDER VAN ECK
GEDATEERD 1960 / TUINEN BOURG LA REINE
FRAAIE LIJST VAN KEPPLER HAARLEM IN DE MAAT 74 X 88 CM
HERKOMST ; NALATENSCHAP VAN DE KUNSTENAAR
GEEXPOSEERD 1962 SALON DE PARIS / ZIE LABEL ACHTERZIJDE - FOTOS
VERZENDEN AANGETEKEND OF OPHALEN BIJ KUNSTKABINET ZAANDAM
VOOR VERDERE INFORMATIE BEZOEK ONZE WEBSITE
Ort des Objekts | Zaandam, Niederlande |
Startzeit | 8-4-2017 um 18:35 |
Endzeit | 16-4-2017 um 20:35 |