Maurice de Vlaminck - (1876–1958)
Monique Gerber - Bronze 24k hartvergoldet
Peter van den Hurk - STEHENDE NACKTE FRAU / ORIGINALWERK / 101x71cm / RAHMEN / SIG / 1985
Jovan Jovanovic - Zusammenfassung 3
GERARD VAN ECK 1901 - overl parijs 1974
ABSTRACT
OLIEVERF OP LINNEN IN DE MAAT 60 X 80 CM
GESIGNEERD LINKS ONDER VAN ECK
GEDATEERD 1962
DUN LIJSTJE
HERKOMST ; NALATENSCHAP VAN DE KUNSTENAAR
GEEXPOSEERD 1962 SALON DE PARIS / ZIE LABEL ACHTERZIJDE - FOTOS
VERZENDEN AANGETEKEND OF OPHALEN BIJ KUNSTKABINET ZAANDAM
VOOR VERDERE INFORMATIE BEZOEK ONZE WEBSITE
Ort des Objekts | Zaandam, Niederlande |
Startzeit | 20-3-2017 um 19:01 |
Endzeit | 26-3-2017 um 22:01 |