Wilhelm Schlote - Farb-Giclée-SOMMERSTRAUß Handsigniert
Wilhelm Schlote - Farb-Giclée-Frühlingsstrauß, handsigniert
Wilhelm Schlote - Farb-Giclée-TULPEN in PASTELL Handsigniert
Willem van Dort (sr.) - Visser
GERARD VAN ECK 1901 - overl parijs 1974
ABSTRACT
OLIEVERF OP LINNEN IN DE MAAT 54 X 65 CM
GESIGNEERD LINKS ONDER VAN ECK
GEDATEERD 1962
zonder lijst
HERKOMST ; NALATENSCHAP VAN DE KUNSTENAAR
GEEXPOSEERD 1974 SALON DE PARIS /
VERZENDEN AANGETEKEND OF OPHALEN IN ZAANDAM
voor verdere informatie zie onze website
AUTHENTICITEIT VAN DIT WERK WORDT VOLLEDIG GEGARANDEERD
Garantie:
Ort des Objekts | Zaandam, Niederlande |
Startzeit | 16-4-2018 um 17:05 |
Endzeit | 22-4-2018 um 20:05 |