Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
GERARD VAN ECK 1901- overl parijs 1974
ABSTRACT LANDSCHAP
OLIEVERF OP LINNEN IN DE MAAT 60 X 80 CM
GESIGNEERD LINKS ONDER VAN ECK
geschilderd in 1962
GEKADERD IN dunne MODERNE LIJST 61 x 81 cm
HERKOMST;NALTENSCHAP VAN DE KUNSTENAAR
GEEXPOSEERD 1962 SALON DE PARIS
VERZENDEN AANGETEKEND OF OPHALEN IN ZAANDAM
Bezoek ook eens onze webwinkel kunstkabinet.com
Ort des Objekts | Zaandam, Niederlande |
Startzeit | 30-1-2018 um 19:50 |
Endzeit | 6-2-2018 um 19:50 |