Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Kunstenaar: Gerard van Rooy (1938-2006) Lid van het grafisch gezelschap de Luis. Deze ets is ook in het boek afgebeeld (zie foto)
Techniek: ets
Materiaal: dik papier
Jaar: 1972
Oplage: 20/25 voor de luis ea
Gesigneerd: hand gesigneerd
Afmeting werk: 24.5 x 24.5 cm (b x h)
Afmeting papier: 35 x 35 cm (b x h)
Conditie werk: goed, verkleuring van eerdere inlijsting, vouw in hoekjes links boven en rechts onder. (alle na opnieuw goed inlijsten niet storend)
ZZZW
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Tiel, Niederlande |
Ort des Objekts | Tiel, Niederlande |
Startzeit | 12-3-2018 um 21:32 |
Endzeit | 26-3-2018 um 22:32 |