Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Ben Deiman - Foto, Serendipity I – gerahmt
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Technik | Pastell/Kreide |
Träger | Platte |
Thema | Tiere |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 19 x 25 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Zustand | |||
Zustand | Gut | ||
Kleine kreukel in linker onderhoek. Deze valt bij inlijsting onder de passe-partout. | |||
Sendung | |||
Senden | Paketpost | ||
Preis | > 10 kg oder mehr als 1,00 x 0,50 Meter
Ort des Objekts | 'S-GRAVENZANDE, Niederlande |
Startzeit | 18-10-2018 um 11:48 |
Endzeit | 22-10-2018 um 19:43 |