Louis-Jacques Camerlinckx - Der Kopf Christi
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Titel: Paard
Jaar: 1926 ( 8 juni )
Afmetingen: 28 x 21,5 cm
Ingelijst: Ja
Gesigneerd: Links onder + datum 8 juni 1926
Conditie:
In goede staat. Het witte papier is aan de randen licht vergeeld.
Verzendkosten:
Dit werk kan worden verzonden met PostNL .De kosten voor een aangetekende en verzekerde (geen glasschade of breuk) bedragen 15 euro voor Nederland en 25 euro voor België. Afhalen kan in Naaldwijk op afspraak zonder extra kosten.
Garantie:
Dit werk is volledig door ons gegarandeerd.
Bezichtigen:
Startzeit | 15-12-2013 um 12:27 |
Endzeit | 29-12-2013 um 12:27 |