Louis-Jacques Camerlinckx - Der Kopf Christi
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Fraai olieverf op paneel door de paardenschilder bij uitstek, Gerard Westermann.
Voorstelling van een stal met paarden, boer en boerin en pluimvee.
Gelijst, beeldmaat 20x15, lijstmaat 32x27
Gesigneerd l.b. 'G.Westermann'
Authenticiteit gegarandeerd
Verpakkings- en verzendkosten: 12 euro (aangetekend)
Startzeit | 10-8-2014 um 19:40 |
Endzeit | 17-8-2014 um 19:40 |