Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Jahr | 1923 |
Technik | Aquarell |
Stil | Klassisch |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 36.5 x 57.5 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Zustand | |||||||
Zustand | Angemessen | ||||||
Verschillende scheuren in de randen van het papier. Verschillende 'charmante' vlekken, gaten en schilderstape (zie omschrijving). | |||||||
Sendung | |||||||
Senden | Paketpost | ||||||
Ort des Objekts | Amstelveen, Niederlande |
Startzeit | 1-9-2021 um 13:41 |
Endzeit | 14-9-2021 um 21:11 |