Michael Steiner - Abstrakte Siebdruck - Auflage 160 - handsigniert - nummeriert
H.D. Schrader - und andere: Sammlung von fünf Kunstwerken: Geometrische Kompositionen
Francoise Deberdt - Die Kiefer und der Schneemann
Anko C. Wieringa - Adventkirche Alphen aan den Rijn
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Ets van Gerdi Bouws uit 1983. Nummer: 1/15 . De ets is met potlood rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. Afmetingen ets: h27,5 x b39 cm. Conditie: in redelijke staat.Omdat de ets eerder is ingelijst is er een verkleurde rand om de ets. Rechtsboven heeft in het witte vlak een sticker gezeten. In de ets zit een kleine oneffenheid. Zie foto's.
Startzeit | 1-3-2016 um 14:00 |
Endzeit | 7-3-2016 um 17:00 |