Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Betreft een groot abstract werk (ets uit exclusieve oplage van 20 - dit is exemplaar 6). Het werk verkeert is vlak en zuurvrij bewaard, verkeert in uitstekende conditie en kan zondermeer direct naar eigen smaak worden ingelijst. het werk is in potlood gesigneerd en genummerd.
Maat: 50x65 cm, beeld iets kleiner.
Ort des Objekts | UTRECHT, Niederlande |
Startzeit | 13-3-2017 um 8:55 |
Endzeit | 19-3-2017 um 12:55 |