Imanol Marrodán - 14.08.2008 13:26 (Reihe „Identitätszeugnisse“)
Val-Saint-Lambert - 6 Weingläser Berncastel Motiv
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Karakteristieke ets van Gerrit Alberts
Titel: Hij wilde een boom opzetten
Jaartal: 2004
Oplagenummer: 9/ 50
Afmeting: 20 x 19,5 cm
Afmeting blad: 25 x 24 cm
Conditie: zeer goed, niet eerder ingelijst geweest