Louis-Jacques Camerlinckx - Der Kopf Christi
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Verstild en sereen weidelandschap van de hand van Gert Hendriksen. Keurig gelijst achter passepartout en glas.
Beeldformaat: 15 x 20 cm Lijstformaat: 30 x 36 cm Techniek: aquarel Gesigneerd: ja, linksonder in de aquarel Jaartal: onbekend Conditie: uistekend
Ort des Objekts | Utrecht, Niederlande |
Startzeit | 1-3-2017 um 18:46 |
Endzeit | 8-3-2017 um 18:46 |