Marianne Haselhoff - Ohne Titel
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Gerti Bierenbroodspot - litho: Labyrinth; jaar: 1975; nummer: 93/150 (nummer kan afwijken i.v.m. het in bezit hebben van meerdere exemplaren)gesigneerd: rechtsonder, met handtekening en stempel door de kunstenares; afm. blad: h75,5 x b105,5 cm.
Conditie: in goede staat.
ZZABS
Ort des Objekts | Naaldwijk, Niederlande |
Startzeit | 18-6-2017 um 23:11 |
Endzeit | 23-6-2017 um 20:11 |