Joseph Cals - Siebdruck – Hommage an Graham Sutherland
Wim Izaks - Öl auf Papier – Freie Komposition – Handsigniert!!!
Juan Soler - (1951) – Ein Tag am Strand
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Groot, apart werk van Gijs van Noort uit 1994. Ets op Arches papier, met potlood gesigneerd, gedateerd, getiteld en genummerd (5/8). Afkomstig uit de kunstcollectie van ABNAMRO; in zeer goede conditie. Het werk is ingelijst geweest want er zitten taperesten langs de randen aan de achterkant van het blad. Ingelijst met nieuw passe-partout is het werk uitstekend.
Afmetingen: 105cm x 80cm (blad), 99cm x 75cm (beeld)
Werk kan worden opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O), maar kan eventueel ook goed verpakt en aangetekend verstuurd worden op kosten van de koper.
Ort des Objekts | Diemen, Niederlande |
Startzeit | 1-5-2018 um 14:24 |
Endzeit | 12-5-2018 um 21:24 |