Ru van Rossem - David in Bathseba
Frederik Anton Kievits - Indonesien. Küstenlandschaft
Art des Kunstwerks | Drucke vor 1900 |
Jahr | 1748 |
Technik | Gravur |
Thema | Kartographie |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 17.5 x 24.5 cm (h x b) |
Signiert | In der Platte signiert |
Carte De La Hollande où se trouve une partie de la Veluwe, et de l'Over-yssel - 1748
Oudtijds gekleurde kopergravure van noordoostelijke Veluwe en het noordwestelijke deel van Overijssel. Gegraveerd door Guill. Delahaye (sign.) voor Gilles Robert de Vaugondy. Atlas Portatif, Universel et Militaire, (...). A Paris : Chez l'auteur ; Durand [etc.], 1748.
Rechtsboven genummerd: 88. Gradenverdeling gebaseerd op de meridiaan van Ferro
Afmetingen: 17.5 x 24.5 cm. Conditie: redelijk. Linker benedenhoek wat watervlekkig. Ruime marges. Verso: blank.
In het kaartbeeld ook het Enckhuyser Sand en de eilanden Urk en Schokland (op welk laatste o.a. Emmeloord).
Zustand | |||
Zustand | Angemessen | ||
Wat watervlekkig in linker benedenhoek. | |||
Sendung | |||
Senden | Paketpost | ||
Ort des Objekts | Utrecht, Niederlande |
Startzeit | 21-12-2020 um 10:24 |
Endzeit | 24-1-2021 um 9:51 |