Willem Oppenoorth - Windmühle in Polderlandschaft
Walter Darby Bannard - "Mandragora" 1976 - Auflage 160 - signiert-nummeriert
Gabriele Grosse - und andere: sechs handsignierte Siebdrucke: Geometrische Kompositionen
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Gesigneerde en als Prova d'Artista beschreven kleuren litho op handgeschept papier
Kunstenaar: Giuseppe Santomaso (1907 - 1990, Italië)
Techniek: Lithografie
Jaar: 1987
Afmetingen: Blad: 38 x 27,5 cm, Compositie:33,0 x 24,0 cm
Oplage: 150 + PdA
Gesigneerd: Hand gesigneerd en als Prova d'Artista beschreven
Conditie: Goed
Nederland = €10
België en Duitsland = €17