Koen Vanmechelen - Der Kämpfer
Gerard Prent - Öl auf Leinwand (pastös bemalt) aus der Serie „Garten“.
Martin Engelman - Litho: Compositie met hoofd en hand - 1967
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Gesigneerde, genummerde en betitelde kleuren litho op handgeschept Rives.
Met de droogstempel van de Erker-Presse.
Kunstenaar: Giuseppe Santomaso (1907 - 1990, Italië)
Techniek: Lithografie
Jaar: 1979
Titel: Vento dell'Est -7
Afmetingen: Blad: 63 x 50 cm, Compositie:36 x 23,0 cm
Drukker: Erker-Presse, St. Gallen
Drukker: 100
Gesigneerd: Handgesigneerd, betiteld en genummerd in potlood
Conditie: Zeer goed
Nederland = €10
België en Duitsland = €17
Startzeit | 3-5-2015 um 11:30 |
Endzeit | 10-5-2015 um 11:30 |