Amedee Lynen - Blick auf den Wald
Herman Brood - 'Torso Red' Luxus-Gel
Art des Kunstwerks | Glas / Keramik |
Zeitraum | 2000 bis heute |
Vier diverse soorten en maten Gouds Plateel.
Kan alleen opgehaald worden
Afmetingen: groot: 21 cm x 33 cm en klein: 13 cm x 9 cm
Gesigneerd: Ja, alle met opschrift onderop
Materiaal: Gouds Plateel
Conditie: Alle met diverse beschadigingen. (breuklijnen of schilfers), zie foto's.
Ort des Objekts | Amsterdam, Niederlande |
Startzeit | 22-3-2017 um 12:34 |
Endzeit | 2-4-2017 um 13:34 |