Willem van Dort (sr.) - Visser
Nicht oder unleserlich signiert - Madonna der göttlichen Liebe
Christiaan Bastiaans - 1259 n. Chr.
Richard Artschwager - Siebdruck Gesicht
Technik | Acryl |
Träger | Hartfaserplatte |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 40 x 40 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 55 x 55 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
De inspiratiebronnen voor mijn werk zijn oude culturen zoals de Japanse en Egyptische.
Japan: De mystieke kleurrijke geisha's, als bloemen met witte gezichten,sprookjesachtige verschijningen in het Kaboeki-theater zijn voor mij een belangrijke en poetische inspiratiebron. In het verleden heeft Japan heel wat Europese kunstenaars verleid tot schitterende werken, bijvoorbeeld het late hartstochtelijke werk van Van Gogh, geinspireerd door de Japanse kleurhoutsneden. Direkt- of indirekt werden o.a Redon, Ensor, Munch en Klimt door de Japanse kunst geinspireerd. En zij, en de scenes uit het Kaboeki-theater met daarin de geisha's als exotische vogels, inspireerden mij weer.
Zustand | |||||||||
Zustand | Sehr gut | ||||||||
Sendung | |||||||||
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Velsen-noord, Niederlande | ||||||||
Senden | Paketpost | ||||||||
Preis | Bis zu 10 kg.
Ort des Objekts | Velsen-Noord, Niederlande |
Startzeit | 2-4-2021 um 23:57 |
Endzeit | 30-9-2021 um 19:43 |