David Leviathan - Mann in ausdrucksstarker Pose - Lithographie A.P. mit persönlicher Widmung
Richard Anuszkiewicz - Wintersuite (Hellblau mit Silber)
Jean Paul Vroom - Mädchen mit Diabolo - Radierung
Art des Kunstwerks | Glas / Keramik |
Zeitraum | 2000 bis heute |
Uitbundige grote indrukwekkende schaal met gouden gele en groene accenten. De schaal is aan de onderkant in wit glas uitgevoerd, wat de binnenkant extra accentueert. De schaal is uit prima vintage conditie met minimale gebruikssporen. Zondermeer een bijzonder Murano object wat in zowel een modern als een meer behouden interieur uitstekend to zijn recht komt.
lengte: ca. 59 cm
Breedte: ca. 26 cm
Hoogte: ca. 16 cm
Wij verzenden internationaal, aangetekend, verzekerd en met een Track & trace nummer.
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Luyksgestel, Niederlande |