Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1967 |
Technik | Radierung |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 64.5 x 54 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 27/190 |
Guido de Waart (1931) - gesigneerde hoogdrukets. Linksonder is het werk gesigneerd in potlood, gedateerd 67, genummerd 27/190 en getiteld Cross goes by. Papiermaat 64,5 x 54 cm. (hxb) Het werk is in goede staat.
Zustand | |||||||||||
Zustand | Gut | ||||||||||
Sendung | |||||||||||
Senden | Paketpost | ||||||||||
Startzeit | 8-10-2023 um 22:02 |
Endzeit | 22-10-2023 um 20:41 |
Ort des Objekts | Tiel, Niederlande |