Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Betreft een monumentaal werk van Le Roy uit 1996. Het werk (houtdruk op geschept Japans papier) is niet gesigneerd/genummerd op de beeldzijde en verkeert ondanks de leeftijd in topconditie. Het is altijd vlak en zuurvrij bewaard en voorzien van een professionele gebroken witte passepartout, waarop het authenticiteit merk.
Maat: beeld 65x95 cm
maat: passepartout 85x120cm
Code: ZZZW
Ort des Objekts | UTRECHT, Niederlande |
Startzeit | 23-1-2018 um 6:30 |
Endzeit | 4-2-2018 um 13:30 |