Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Guillaume Lo-A-Njoe
gemengde techniek inkt en aquarel
papiermaat:50 cm breed en 61 cm hoog
2 van de werken zijn gesigneerd in pen
kan verzonden worden in een koker dit kost € 12,50
Maar ophalen in Amsterdam mag ook.
De eerst foto heeft een rode gloed maar in het echt is hij dezelfde kleur als de andere foto's
Startzeit | 26-3-2013 um 20:33 |
Endzeit | 2-4-2013 um 21:33 |